İndirimli Ürünler

Becel klasik margarin kase 250 gram

 

Becel’in kalbinde bitkilerden gelen Omega 3 saklı. Bitkisel yağların lezzetli buluşmasını Becel Klasik ile keşfedin. Besleyici içeriği ile Becel Klasik yüksek oranda E vitamini içerir ve Omega 3 kaynağıdır.

Becel margarini kahvaltıda, yemeklerinizde, hamur işlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Trans yağ içermez. Bitkisel Yağlar (%57) (değişen miktarlarda aspir, ayçiçek, keten tohumu, kanola, palm, hindistancevizi,) Su, Tereyağı altı suyu tozu (Süt ürünü), Peyniraltı suyu tozu (Süt ürünü), Tuz (en fazla %0,5), Emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, Ayçiçek Lesitini), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Asitlik Düzenleyici (Laktik Asit), Aroma Verici (Süt ürünü), Vitamin (E), Renklendirici (Betakaroten). 

ADET
₺33,00 KDV Dahil

Becel sızma zeytinyağlı margarin 250 gram

 

Ege Bölgesi’nin kalbinden gelen meşhur sızma zeytinyağı, Becel’in bitkisel yağlardan gelen lezzeti ile buluştu. Becel Sızma Zeytinyağlı, yüksek oranda E Vitamini içerir ve Omega 3 kaynağıdır.

Dengeli beslenmenin bir parçası olan Becel Sızma Zeytinyağlı ile hazırlanan her yemek, sağlıklı bir lezzet şölenine dönüşüyor.

Bitkisel Yağlar (%59) (Sızma zeytinyağı (%7), değişen miktarlarda ayçiçek, kanola, keten tohumu, palm, hindistancevizi), Su, Yağsız Pastörize Süt, Emülgatörler (Yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, Ayçiçek Lesitini), Peyniraltı suyu tozu (Süt ürünü), Tuz (en fazla %0,2), Asitlik Düzenleyici (Laktik Asit), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Vitamin (E), Aroma Verici, Renklendirici (Betakaroten).

ADET
₺35,00 KDV Dahil

Becel tereyağı keyfi margarin 250 gram

 

 

Tereyağı lezzetini, bitkilerden gelen besleyici içeriği ile birleştiren Becel Tereyağı Keyfi yüksek oranda E Vitamini içerir ve Omega 3 kaynağıdır. Trans yağ içermez.Dengeli beslenmenin bir parçası olan Becel Tereyağı Keyfi ile tereyağı lezzetinin en çok yakıştığı yemekler ve tatlılar, sağlıklı bir lezzet şölenine dönüşüyor.

Bitkisel Yağlar (%57) (değişen miktarlarda aspir, ayçiçek, keten tohumu, kanola, palm, hindistancevizi,) Su, Tereyağı altı suyu tozu (Süt ürünü), Peyniraltı suyu tozu (Süt ürünü), Tuz (en fazla %0,5), Emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, Ayçiçek Lesitini), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Asitlik Düzenleyici (Laktik Asit), Aroma Verici (Süt ürünü), Vitamin (E), Renklendirici (Betakaroten). Omega 3 kaynağıdır.

ADET
₺35,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR