İndirimli Ürünler

Apikoğlu fermente kangal sucuk 500 gram (ortalama)

 

Apikoğlu güvencesi ile %100 dana etinden üretilir. Apikoğlu, fermente Türk Sucuğunu 100 yılı aşkın süredir dana eti ve doğal baharatlar kullanarak  7- 8 gün süren fermentasyon yöntemi ile üretmeye devam ediyor. Doğallıktan ve lezzetten taviz vermiyor. Lezzetinin korunması için kendi özel kağıdında saklanır.

Apikoğlu fermente kangal sucuk ortalama 500 gram 

 

KG
₺1.399,00 KDV Dahil

Cumhuriyet fermente kangal sucuk

 

Bir asırlık geleneksel lezzet Cumhuriyet fermente kangal sucuk. 1 kangal Cumhuriyet sucuk ortalama 500 gram.

KG
₺1.150,00 KDV Dahil

Pınar klasik fermente kangal sucuk 225 gram

 

 

Yüksek kalitede etlerin ve özel harmanlanan baharatların karışımıyla oluşan benzersiz tadıyla yıllardır herkes tarafından çok beğeniliyor. Baharat karışımında acı kırmızı biber olmadığı için çocuklar tarafından da rahatlıkla tüketilebilir.

Dana eti oluşan Klasik Sucuk'ta, en iyi tadı elde edebilmek için nem oranı %40'ın altına düşünceye kadar yaklaşık 1 hafta kurutma işlemi uygulanır. Böylece, paketini açtıktan sonra buzdolabınızda fire vermez.

ADET
₺185,00 KDV Dahil

Cumhuriyet fermente parmak sucuk

 

Sofralarınızın vazgeçilmez lezzeti Cumhuriyet parmak sucuk.

KG
₺1.150,00 KDV Dahil

1 kangal sucuk ortalama 500 gramdır.

 

En Doğal ve Lezzetli Haliyle Kasap Sucuğu

Feyz Çiftliğinde doğan ve özel olarak hazırlanan yemler ile beslenen hayvanların değerli etlerinden üretilmiştir.

Türk kültüründe çok köklü bir yapıya sahip olan sucuk, feyz çiftliğinde tecrübeli kasaplar tarafından doğal yöntemlerle özel bir şekilde hazırlanır. Tuz, sarımsak, acı ve baharat gibi lezzetlerin et ile buluşmasını sağlayan sucuk; ızgarada, tavada, omletlerde, mangalda veya bir tost içerisinde apayrı bir lezzet oluşturmaktadır.

Yetişkinler tarafından favori et ürünleri arasında görülen kasap sucuk, özellikle çocuklar açısından da hem sağlıklı hem doyurucu hem de keyifli bir tercih olmaktadır. Bilhassa sucuklu yumurta, sabah kahvaltılarında ülkemizin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olduğu için bu açıdan da kasap sucuk seçilmesi daha doğru bir sonuç oluşturmaktadır.

Feyz sucuğun içeriğinde de özellikle yağ oranının doğru ayarlanması, sarımsak ve baharatın tam kıvamında katılması sayesinde eşsiz bir lezzet elde edilir. Bu sayede tavada çıkardığı ses, ortaya çıkardığı görüntü ve koku ile iştaha daha büyük bir katkı sunmaktadır. 

KG
₺1.380,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR