İndirimli Ürünler

Apikoğlu fermente kangal sucuk 500 gram (ortalama)

 

Apikoğlu güvencesi ile %100 dana etinden üretilir. Apikoğlu, fermente Türk Sucuğunu 100 yılı aşkın süredir dana eti ve doğal baharatlar kullanarak  7- 8 gün süren fermentasyon yöntemi ile üretmeye devam ediyor. Doğallıktan ve lezzetten taviz vermiyor. Lezzetinin korunması için kendi özel kağıdında saklanır.

Apikoğlu fermente kangal sucuk ortalama 500 gram 

 

KG
₺1.250,00 KDV Dahil

Conker jumbo karides 200 gram

 

Paella, kaşarlı karides güveç ya da karidesli makarna… Lakerda usulü hazırlanıp vakumlu poşetlerde  Conker Jumbo karidesler Omega-3 ve B12 kaynağıdır. Yemeklerin yanında, salatalarda, sandviçlerde de kullanılabileceğiniz yemeğe hazır karidesler çok lezzetlidir. Baharatsız, sade halde paketlenmiştir.  

Paketi açılmadığı sürece uygun koşullarda son kullanma tarihine kadar lezzetini ve tazeliğini korur. 

ADET
₺175,00 KDV Dahil

Cumhuriyet fermente kangal sucuk

 

Bir asırlık geleneksel lezzet Cumhuriyet fermente kangal sucuk. 1 kangal Cumhuriyet sucuk ortalama 500 gram.

KG
₺999,00 KDV Dahil

 

Başyazıcı kayseri özel pastırma kg

 

Kültürümüze has en köklü lezzetlerden biri olan pastırmamız, Başyazıcı Büyükbaş Besi çiftliklerinde yetiştirilen hayvanların kesim sonrası elde edilen değerli etlerinin (sırt, bonfile, antrikot ) özenle hazırlanıp; şaklama, tuzlama, presleme, kurutma ve 1. kalite baharatlarla hazırlanan çemenle kaplanarak dinlendirilmesi sonucu, Asya Pazarı için özel olarak, geleneksel üretim metoduyla tüm hijyenik şartlar yerine getirilerek üretilmektedir.

 

 

KG
₺2.100,00 KDV Dahil

Pınar Aç Bitir hindi salam taze dilimlenmiş 10 dilim 75 gram

 

 

 

Pınar Aç Bitir Hindi Salam, tek seferde açılıp bitirilebilecek şekilde ambalajlanmıştır. Böylelikle bozulma ve saklama problemi yaşatmaz.  Pınar Aç Bitir Hindi salam ile pratik sandviçler hazırlayabilirsiniz.

İçindekiler
Hindi eti,ayçiçek yağı ,dana yağı,su,patates nişastası,soya proteini,süt proteini,buğday lifi,baharat karışımı ,tuz,sarımsak,kıvam arttırıcı(karragenan),koruyucu madde(sodyum laktat, sodyum nitrit),stabilazör (sodyum polifosfat),antioksidan(askorbik asit),aroma vericiler,doğal tütsü aroması.

Alerjen Uyarısı
soya proteini,süt proteini,buğday lifi

Saklama Koşulları
0 °C - 4 °C'de saklayınız.Belirtilen raf ömrü, 0 °C - 4 °C'de ambalajı açılmadığı sürece geçerlidir.

 

ADET
₺23,00 KDV Dahil

Pınar Aç Bitir Macar Salam 60 G

 

 

Pınar Aç Bitir Macar Salam, tek bir öğün için açılıp bitirilebilecek gramajıyla büyük kolaylık sağlıyor. Böylelikle koruma, muhafaza etme zorunluluğu bulunmuyor ve istenildiği an açılıp yenebiliyor.

İçindekiler
Dana eti ve yağı ,ayçiçek yağı ,su,patates nişastası,soya proteini,süt proteini,tuz,baharat karışımı ,sarımsak,koruyucu madde( sodyum laktat,sodyum nitrit) ,stabilazör (sodyum polifosfat),antioksidan(askorbik asit),aroma vericiler,doğal tütsü aroması.

Alerjen Uyarısı
soya proteini,süt proteini

Saklama Koşulları
0 °C - 4 °C'de saklayınız.Belirtilen raf ömrü, 0 °C - 4 °C'de ambalajı açılmadığı sürece geçerlidir.

ADET
₺39,95 KDV Dahil

Pınar klasik fermente kangal sucuk 225 gram

 

 

Yüksek kalitede etlerin ve özel harmanlanan baharatların karışımıyla oluşan benzersiz tadıyla yıllardır herkes tarafından çok beğeniliyor. Baharat karışımında acı kırmızı biber olmadığı için çocuklar tarafından da rahatlıkla tüketilebilir.

Dana eti oluşan Klasik Sucuk'ta, en iyi tadı elde edebilmek için nem oranı %40'ın altına düşünceye kadar yaklaşık 1 hafta kurutma işlemi uygulanır. Böylece, paketini açtıktan sonra buzdolabınızda fire vermez.

ADET
₺185,00 KDV Dahil
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR