HAKKIMIZDA

Anadolu yakasının ilk marketi olarak 1970 yılında Caddebostan'da açılan ASYA PAZARI ailesi olarak, ilk günden bu günlere kadar kalite çizgisinden ayrılmayarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. 2017 yılında Suadiye'de ikinci şubemizi, 2020 yılında ise Asya Pazarı sanal marketimizi hizmetinize sunduk.

Asya Pazarı'nda siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi her zaman bir ayrıcalık olarak görüyoruz, sağladığı kolaylık ve zaman kazandırması ile sanal marketimizden alışveriş yaparken de aynı üstün hizmet anlayışımızı size yaşatmaya  devam ediyoruz. 

Sanal marketimizde müşterilerimiz, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak, havale/eft ile tamamlayabilmektedirler. Asya Pazarı mağazalarında olan tüm ürün ve hizmetler  kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.

Senelerin verdiği tecrübeyi, bitmeyen ilk günkü heyecan ile birleştirerek sizlere en iyisini sunmak hep öncelikli hedefimiz olmuş ve olmaya devam edecektir.

 

Müşterilerimizin, değişmemesine özel çaba sarf ettiğimiz kalite ve hizmet anlayışına gösterdiği desteğe minnettarız, BİNLERCE TEŞEKKÜR...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR