Asya Pazarı Ballı Susamlı Yer Fıstığı 200 gram
ADET
₺18,40 KDV Dahil

Asya Pazarı ceviz içi

 

 

KG
₺289,00 KDV Dahil
Asya Pazarı Beyaz Leblebi 250 gram
ADET
₺20,50 KDV Dahil

Asya pazarı kavrulmuş sarı leblebi paket 250 gram

 

 

Sarı leblebi, baklagil ailesinin bir üyesi olan nohuttan yapılan pratik ve lezzetli bir atıştırmalıktır. En iyi kalite sarı leblebi yapılması için, İç Anadolu Bölgesi'nde üretilen nohutlar yaklaşık 45 gün süren üç ayrı kavurma ve dinlendirme aşamasından geçer. Zengin bir vitamin ve mineral kaynağı olan sarı leblebi, sindirimi iyileştirmektedir.   

ADET
₺20,00 KDV Dahil

Asya Pazarı Siirt fıstığı paket 250 gram

 

Olgun taneleriyle Antep fıstığından çok farklı bir lezzeti olan Siirt Fıstığı, Antep fıstığı kadar yağlı ve kalorili değildir. Büyük bir protein deposu yapısına sahip olan Siirt Fıstığında A, E, C, B, B1 ,B6 vitaminleri bulunmaktadır.

ADET
₺87,00 KDV Dahil
Asya Pazarı tuzlu yer fıstığı paket 250 gram
ADET
₺22,25 KDV Dahil

Tadım bol tuzlu kavrulmuş ay çekirdeği 200 gram

 

En keyifli anların vazgeçilmezi ayçekirdeği şimdi bol tuzlu! Bağımlılık yapan lezzetiyle evde, sokakta, okulda, her yerde zevkle tükettiğimiz, Anadolu’nun verimli topraklarında üretilen, kavrulmuş bol tuzlu ay çekirdeği tüm tazeliğiyle Tadım'dan.

ADET
₺20,00 KDV Dahil

Tadım kavrulmuş siyah ay çekirdeği 200 gram

 

 

Anadolu’nun verimli topraklarında üretilen, muhabbetin tadına doyulmaz eşlikçisi ve tamamen yerli üretim olan siyah çekirdek şimdi iri taneleri, lezzeti, kalitesi ve tüm tazeliğiyle Tadım’dan.

ADET
₺20,00 KDV Dahil
1 2 >