Siparişimi nasıl iptal edebilirim? 

Oluşturduğunuz ve ödemesini online, Havale/eft ya da kapıda ödeme olarak tamamladığınız siparişinizi sipariş teslimat grup saatinizden 1 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Siparişinizi "Hesabım" menüsünde yer alan "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyip kolayca iptal edebilirsiniz. Siparişinizin başarıyla iptal edilebilmesi durumunda sipariş iptal onayı ekranda gözükecektir. Ya da siparişinizi iptal etmek için 05523508270 numarlı telefondan bize ulaşabilir, siparişinizin tarafımızca iptalini isteyebilirsiniz. 

Siparişiniz Havale/eft yöntemi ile verdiyseniz, havale/eft'nizi siparişinizi iptal etmeden göndermişseniz, 24 saat içerisinde paranız havale/eft yapılan hesaba iade edilecektir. Eğer havale/eft'nizi henüz yapmadan siparişinizi iptal etmek isteseniz, lütfen havale/eft gönderiminizi yapmayınız.

Siparişiniz için online ödeme yaptıysanız, bu tutar siparişiniz onaylanana kadar banka tarafında açık provizyon olarak gözükmekte ve siparişinizin teslimatı ile satışa dönüşmektedir. Siparişinizin, onaylanmadan önce iptal edilmesi durumunda sipariş tutarınız kartınıza yansımamış olacaktır. Onaylanan siparişlerin iptal edilmesi durumunda tarafınıza iki iş günü içinde ödediğiniz tutar iade edilecektir. Sipariş teslimatından birkaç gün sonra yapılacak olan iptaller için ise bankaya tarafımızdan iptal ve iade talebinde bulunulacak olup,ilgili banka kartına ait olan iade prosedür süreci işleyecektir. Banka tarafındaki süreç 10 günü bulabilmektedir. Oluşturduğunuz ve ödemesini kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı olarak seçtiğiniz siparişlerinizi teslimat sırasında ödeme yapmadan iptal edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçimi yapıldı ise siparişinizden istemediğiniz ürünleri kapıda teslim almayarak eksik ödeme yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iade edebilirim? 

Sipariş teslimatından sonra yapılacak iptaller, iade olarak değerlendirilir. Ürünlerin bir kısmının ya da siparişinizin tamamının iadesi alınması için 05523508270 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterlidir. Ambalajı açılmamış ve  teslimat tarihinden iade istemine kadar geçen sürede ürünün son kullanma tarihi geçmemiş ise ürünleri iade edip ödemenizi geri alabilirsiniz.  

Değişim/iade ile ilgili nasıl işlem yapıyorsunuz? 

Hesabım menüsü altındaki İade Taleplerim sayfasından ya da 05523508270 telefon hattımız aracılığıyla bize ilettiğiniz değişim/iade talebinize göre ürün/ürünlerin değişimi ya da iadesi en kısa sürede sağlanmaktadır. Tüm ürünlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz gereğince memnun olmadığınız ürünü iade edebilir, değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Sipariş teslim tarihinden itibaren 14 gün boyunca iade ve sınırsız değişim hakkınız bulunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR