Yeni Üyelik

Asya Pazarı Sanal Market’e üye değilseniz, Üye Ol menüsünden adınızı, soyadınız, e-posta adresinizi, cep telefonunuzu ve şifrenizi kaydederek hızlı üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi

Asya Pazarı Sanal Market’e üye iseniz, “Üye Girişi  menüsünden e-postanızı ve şifrenizi girerek üye girişi yapabilirsiniz.

Üyelik Güncelleme

Asya Pazarı Sanal Market’e üye iseniz “Üye Girişi” menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım” menüsünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan Hesabım ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi, adreslerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

 

Ürün Arama

Sipariş etmek istediğiniz ürünleri, ana sayfa üstündeki “Arama” alanı yardımıyla ürünün ismini ya da markasını yazarak kolayca arayabilirsiniz. Arama sonucunda çıkacak ürünlerden sipariş etmek istediklerinizi adet/kg. girdikten sonra sepete ekle butonuyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sipariş Oluşturma

Ana sayfada yer alan kategoriler arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce "Sepetim" butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilirsiniz."Siparişi Tamamla" butonuyla siparişinizi tamamlama işlemine başlayabilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra açılan ekranda teslimat günü ve saatinizi seçebilirsiniz. Siparişlerinize özel notunuz varsa ekleyebilirsiniz. Ödeme ekranında ödeme seçenekleri arasından ödeme şeklinizi belirleyebilir, toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Sonrasında açılacak ekranda sipariş ettiğiniz ürünlerin listesini, ödeyeceğiniz tutarı, teslimat ve fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu ekran aynı zamanda Asya Pazarı Sanal Market üyelik bilgilerinizde kayıtlı e-mail adresinize de mail olarak ulaştırılacaktır.

Stok Durumu ve Alternatif Ürün Belirleme

Mağazalarımızda bulabileceğiniz tüm ürünler, Asya Pazarı Sanal Market’te de bulunmaktadır. Asya Pazarı Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için mağazamızın stoklarına bağlanırsınız ancak mağazalarımızda  aynı zamanda fiziki satış da yapıldığı için sipariş etmek istediğiniz ürünler mağazada tükenmiş olabilir. Ya da sipariş oluşturma esnasında mağaza stoklarında bulunan ancak siparişinizin teslim edileceği grup saatine kadar mağazada tükenen ürünler olabilir. Siparişinizi hazırlama işlemine geçtiğimizde, siparişinizdeki ürün / ürünlerin mağazamızda tükenmiş olması durumunda telefonla aranarak, alternatif ürün tercihiniz sorulacaktır. İster kendi seçiminiz, ister alternatifi olsun, memnun kalmadığınızda, sepetinizdeki dilediğiniz ürünü teslimat sırasında anında iade edebilir, teslim aldığınız kadarını ödersiniz.

Sipariş İptali

Oluşturduğunuz ve ödemesini online ya da kapıda ödeme olarak tamamladığınız siparişinizi sipariş teslimat grup saatinizden 1 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Siparişinizi "Hesabım" menüsünde yer alan "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyip kolayca iptal edebilirsiniz. Siparişinizin başarıyla iptal edilebilmesi durumunda sipariş iptal onayı ekranda gözükecektir.

Siparişiniz için online ödeme yaptıysanız, bu tutar siparişiniz onaylanana kadar banka tarafında açık provizyon olarak gözükmekte ve siparişinizin teslimatı ile satışa dönüşmektedir. Siparişinizin, onaylanmadan önce iptal edilmesi durumunda sipariş tutarınız kartınıza yansımamış olacaktır. Onaylanan siparişlerin iptal edilmesi durumunda tarafınıza iki iş günü içinde ödediğiniz tutar iade edilecektir.

Oluşturduğunuz ve ödemesini kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı olarak seçtiğiniz siparişleriniz için teslimat sırasında yapmak istediğiniz iptallerde pos cihazı üzerinden anında iade işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Sipariş teslimatından bir kaç gün sonra yapılacak iptaller için de aynı işlem uygulanmaktadır.

Siparişlerim

Ana sayfada yer alan Hesabım Menüsü altından ulaşabileceğiniz “Siparişlerim“ menüsünde, daha önce verdiğiniz Asya Pazarı Sanal Market siparişlerinizi görüntüleyebilir ve önceki siparişleriniz üzerinden yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. 

Favori Ürünlerim

Asya Pazarı Sanal Market’te alışveriş yaparken sık alışveriş yaptığınız ya da beğendiğiniz ürünleri ürün detayında yer alan Kalp ikonu ile Favori Ürünler listesine ekleyebilir, Favori Ürünlerim menüsünden favori ürünlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi seçtiğiniz favori ürünleriniz ile hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Favori ürün listenizden çıkartmak istediğiniz ürünleri “Favorilerimden Çıkar" seçeneği ile çıkartabilirsiniz.

Sözleşmeler

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerine istinaden, siparişinizi sonlandırmadan önce Asya Paazarı Sanal Market Sipariş Ödeme Sayfası’nda çıkan Mesafeli Satış Sözleşmesi Ön Bilgi Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ ni okuyarak onaylamanız gerekmektedir. Onayladığınız Mesafeli Satış Sözleşmesi, siparişinizi sonlandırdığınızda kayıtlı e-posta adresiniz aracılığıyla tarafınıza ulaşan Sipariş Onay mailinde yer almaktadır. Bu Sipariş Onay maili üzerinden daha sonra da ilgili siparişe ait Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne ulaşabilirsiniz. 

Uyuşmazlık Halinde Yetkili Mahkeme

Asya Pazarı Sanal Market Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin uygulanmasında, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’da belirlenen parasal sınırlar dâhilinde Tüketici Hakem Heyetleri veya SİPARİŞVEREN/ALICI'nın ikametgahı veya hizmeti satın aldığı yerdeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Taraflar arasında uyuşmazlık durumunda, öncelikle karşılıklı görüşme ve iyi niyet esastır. Eğer uyuşmazlık bu çerçevede çözümlenemez ise İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 

Ödeme Seçenekleri

Asya Pazarı Sanal Market’te Online kredi kartı ile ödeme, havale\eft ile ödeme ve/veya Kapıda Ödeme seçenekleriyle sipariş tamamlayabilirsiniz.

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme: Tüm bankalara ait Visa, Mastercard, veya Diners kredi kartınız ile online ödeme yapabilir, bankların kredi kartına uyguladığı çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. American Express kartlar sitemizde online ödemede kullanılamamaktadır.
  • Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme: Siparişinizin teslimatı sırasında ödemeyi kapıda nakit olarak veya istediğiniz bir kredi kartıyla yapabilirsiniz. Visa, Mastercard, Diners, American Express kredi kartınız ya da Debit kartlar ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Tüm bankaların kartları geçerlidir.
  • Parapuan ve Yemek kartları : Parapuan ve yemek kartları il ödeme seçeneğimiz yoktur.

 

 

Teslimat Bölgeleri:

Asya Pazarı Sanal Market Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy ve Malltepe ilçelerindeki tüm mahalle ve sokaklara hizmet vernektedir.


Teslimat Bölgelerimizi artırmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Teslimat

AsyaSanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, Asya Pazarı ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Asya Pazarı servis ekibi tarafından teslim edilmektedir. 

Asya Pazarı operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde, ücretli ya da ücretsiz teslimat yapma hakkını saklı tutar. 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR