ANKARA ÇİÇEK BALI 480 GR.
ANKARA ÇİÇEK BALI 480 GR.

ANKARA ÇİÇEK BALI 480 GR.

Fiyat : ₺57,00(KDV Dahil)
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Benzer Ürünler
 • Balparmak Apitera Zen 7 gram x 7 adet

   

  İÇERİK :

  PROPOLİS: arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin bir içeriğe sahiptir. ZENCEFİL: etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir. TARÇIN: kokusu kuvvetli, keskin ve uzun süreli; tadı tatlımsı ve yakıcıdır. Kalsiyum, magnezyum, demir ve lif içerir.KARANFİL: manganez, Omega-3 yağ asidi, K vitamini, diyet lif, magnezyum ve kalsiyum içerir. KARABİBER: içerdiği uçucu yağlar nedeniyle antimikrobiyal etkiye sahiptir. LİMON: kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum mineralleri içerir.

  Bir kutuda 7 adet 7 gramlık ApiteraZen saşe bulunur. 4-10 yaş aralığındaki çocukların 1, yetişkinlerin ise günde 3 saşeye kadar ApiteraZen tüketmesi önerilir.

  ADET
  ₺16,80 KDV Dahil
 • Balparmak cam kavanoz süzme çiçek balı 225 gram
  ADET
  ₺31,00 KDV Dahil
 • Balparmak cam kavanoz süzme çiçek balı 460 gram
  ADET
  ₺49,90 KDV Dahil
  ₺58,25 KDV Dahil
  %14 İndirim
  %14İndirim
 • Balparmak özel seçim süzme yüksek yayla balı 460 gram

   

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı Hakkari, Yüksekova ve Şemdinli’nin yüksek yaylalarından derleniyor ve gurmeler için eşsiz bir şölen sunuyor!

  ADET
  ₺53,80 KDV Dahil
 • Balparmak çıt kapak yayla süzme çiçek balı 350 gram

   

  Balınızın izini sürün! Satın aldığınız her Balparmak kavanozundaki balın analiz raporuna ve çiçek kaynağına ulaşabilirsiniz. Bunun için kavanozdaki priospotu (QR kod) cep telefonunuzla okutmanız yeterlidir.
  ADET
  ₺38,30 KDV Dahil
İndirimli Ürünler